Často kladené otázky - High Five

Často kladené otázky

*Aké sú dodacie lehoty?

Dodacie lehoty sú oficiálne 7 pracovných dní. Neoficiálne odchádza tričko na druhý deň po prijatej objednávke k svojmu majiteľovi. Snažíme sa veci urýchliť, aj keby nám vlasy dupkom stáli.

*Platobné možnosti.

Karta alebo dobierka. V podstate klasika. Dobierka, ale len u pána kuriéra. Nie sme fanúšikom Slovenskej pošty a žltých papierikov. Kto je?

*Spôsoby doručenia

Máme najrýchlejšieho a najsympatickejšieho kuriéra všetkých čias. Narátate do troch a už je pri vás. Spolupracujeme výhradne s 123kuriér.

*Koľko je poštovné?

Poštovné je 5 eur. Vieme, nevymysleli sme Ameriku. Je to štandard. Ale, každý kto nakúpi nad 50 eur dostane správu. 

„Poštovné berieme na vlastné tričko – Vaše High Five“

*Zásielka do CZ, cez EU až na Severný pól?

Sľubujeme, že váš vybraný produkt sa dostane do rúk adresáta. Urobíme pre to všetko. Ale objednávky podobného typu riešime individuálne. Kontaktuje nás.

*Aké tričká používate?

Finálnemu výberu predchádzalo skúmanie. Nasadili sme vedecké okuliare a testovali. Pýtali sa odborníkov, porovnávali. Z desiatky značiek nás najviac oslovili B&C, Sols a Stanley/ Stella. Rozhodujúcim kritériom bola kvalita, ale aj celkový dojem. Ako tričko na človeku sedelo, aký malo strih, aký výrobný proces predchádzal konečnému dielu. A mysleli sme aj na ľudí, pre ktorých je ochrana životného prostredia prioritou.

*Čo je GOTS?

Medzinárodný certifikát textilných výrobkov GOTS ( Global Organic Textile Standard) zaručuje najprísnejšie ekologické a etické požiadavky na výrobu. Tričká z certifikovanej organickej bavlny nám dodáva Stanley/Stella.

*Ako sa stať autorom?

Je to úplne jednoduché. Stačí sa zaregistrovať a prísť s vlastným motívom. Akýmkoľvek. My sami nie sme grafickí dizajnéri, takže vítame aj textové motívy a slovné hračky.

*Odmeňovací proces

Máme radi šport a fair play. Tieto princípy sme preniesli aj do eshopu s oblečením. Každý skvelý nápad bude náležite odmenený. Radosť autora z motívu, ktorým poteší zákazníka je na nezaplatenie. Vieme to. Napriek tomu autorom garantujeme 5 eur za každé predané tričko. Aj keby traktory padali.

*Čo je Komunita?

Komunita je diskusné fórum. Snažíme sa byť efektívni a tak sme ho zriadili na externom detašovanom pracovisku zvanom Facebook. Názov skupiny je High Five – komunita nezávislých autorov. Všetko, čo chcú autori riešiť medzi sebou, budú riešiť tu.

*Notifikačný email autorovi o predaji jeho motívu.

Toto máme a je to dôležité. Keď zákazník ocení tvoje umenie a predáš motív, automaticky dostávaš notifikačný mail o predaji spolu s ním. Kľudne vyskúšaj.

*Autori – Moje dizajny

Každý schválený dizajn, ktorý sa stane produktom si následne autori nájdu v sekcii „Moje dizajny“.

*Máte radi Avatar?

Máme radi Avatar. Aj ten film bol fajn. Každý z našich autorov má jeden Avatar pridelený, alebo na mieru vytvorený. To sú tie postavičky, ktoré ich profily reprezentujú. Keď sa staneš autorom, jeden ti darujeme. 

*Moja otázka nebola zodpovedaná.

Holt, život píše aj takéto príbehy. Ospravedlňujeme sa, my sa polepšíme. Zatiaľ napíš a odpoveď dostaneš adresne len ty. 

Info@high-five.sk

© high-five.sk 2022, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Peter Gombarček – High Five, Medveďovej 34, Bratislava 851, 0908 466 176, info@high-five.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info