Give me Five - High Five

Give me Five

Staň sa autorom

Give me Five je autorský program. Hlavnou myšlienkou je umožniť kreatívnym bytostiam zdieľať a predávať svoje idey - námety na potlač produktov. To všetko v priestoroch nášho online obchodu. Jednoducho, transparentne a bez starostí.

Ako to funguje?

Dostávaš inšpiráciu, nahráš svoj dizajn. Stávaš sa členom autorského programu Give me Five.
High Five schvaľuje dizajn, vytvára produkt.
Zákazník si tvoje dielo zamiluje, uskutoční nákup.
Vybraný produkt smeruje k jeho majiteľovi.
Ty nerobíš nič. Relaxuješ.
Spokojnosť zákazníka sa nedá vyčísliť. Ale môžeme sa o to aspoň pokúsiť. Odmena je tvoja, Give me Five!

Odmeňovací Proces

High Five si váži duševnú činnosť autorov, ktorá vyústi v kreatívny výstup. Darovať autorovi za jeho super nápad, tričko zadarmo alebo mu vyplatiť jednorázové "všimné". To nie je cesta, ktorou sa chceme uberať. Sme vďační za kreativitu, ktorá nie je naša a prichádza ako "dar". Cieľom je vybudovať s našimi autormi ľúbivé partnerstvá.

Za každý predaný kus Trička alebo Mikiny s vlastným motívom získava autor províziu 5 eur. Pri desiatich tričkách je to 50 eur, pri 100ks je to 500 eur. Jednoduchý výpočet, cez to nejde vlak. Pán Algoritmus to nastavil za nás. Po dokončení objednávky je o tom v jeden moment informovaný zákazník, aj autor dizajnu. Mailom. 


Komunita a nedovolené dizajny

Rešpektujeme hodnoty, a zásady slušného správania. Sme fanúšikom kreativity v najčistejšom, a konštruktívnom prevedení. Milujeme originalitu, sme nadšencom umenia a moderných trendov. Máme radi humor, zbožňujeme slovné hračky, oceníme dôvtip a kvalitnú satiru.

Neschvaľujeme dizajny, ktoré tieto zásady porušujú. Rasizmus, pornografia, vulgarizmy, motívy podporujúce extrémistické skupiny potláčajúce ľudské práva. To sú motívy, ktoré držíme v kúte.  Entschuldigung.

Pridaj svoj grafický motív

Pridaj svoj textový motív

Váš súbor

© high-five.sk 2022, eshop na mieru vytvorilo vibration.sk

Peter Gombarček – High Five, Medveďovej 34, Bratislava 851, 0908 466 176, info@high-five.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info